Draconian Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

başınıza gelen olaylar

2 posters
YazarMesaj
GÖzDE
Büyük Draconian
Büyük Draconian
GÖzDE

başınıza gelen olaylar Empty
MesajKonu: başınıza gelen olaylar   başınıza gelen olaylar I_icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 10:06 pm

başınıza gelen en garip en saçma en komik en utanç verici olayları buraya yazabilirsiniz Smile
Freedom of Dark
Büyük Draconian
Büyük Draconian
Freedom of Dark

MesajKonu: Geri: başınıza gelen olaylar   başınıza gelen olaylar I_icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 10:24 pm

Bugün otobüsteydim, uzun bir alışveriş sonrası hazır otobüste oturacak yer bulmuşken çöktüm. Otobüs birsürü yaşlı amca ve teyzeyle dolduktan sonra hareket ettik. Bir kaç durak ileride durduk ve yolcu aldık. Binen yolculardan biri son ses müzikle geldi, en gıcık olduğum şeydir bu, önümde durdu. Hayır müzik dinlemesine bişe demiyorum, son ses herkes duyuyo ne dinlediğini ve belki tarzını sevmeyen yada rahatsız olanlar var... baya bi sinir olmuştum ona...
GÖzDE
Büyük Draconian
Büyük Draconian
GÖzDE

MesajKonu: Geri: başınıza gelen olaylar   başınıza gelen olaylar I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 2:32 pm

ahh 63 ahh =) izmirli gençlerin vazgeçilmezi.... Very Happy

5 arkadaş otobüsün en arkasında gülüşüoduk bi kadın tip tip bize bakıodu sonra sessiz olun dedi sustuk sonra gülmeye başladım ben amaan susamıcam şimdi kadın inerken özür dileriz susmadık başınızı ağrıttık dedim ve hala gülüyodum kadın arkasını döndü ve cık cık terbiyesiz yaptı ben yine güldüm süperdi Very Happy

başınıza gelen olaylar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yüzyılın Başında Dünyaya Yön Veren Olaylar