Draconian Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Efsaneyim (I Am Legend)

2 posters
YazarMesaj
headaChe
Büyük Draconian
Büyük Draconian
headaChe

Ben Efsaneyim (I Am Legend) Empty
MesajKonu: Ben Efsaneyim (I Am Legend)   Ben Efsaneyim (I Am Legend) I_icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 3:53 pm

Ben Efsaneyim (I Am Legend) I-AM-LEGEND

Sinemalar.com puanı :
8.7/10 [?]
imdb puanı :
7.1/10
Yapım :
2007, ABD
Tür :
Bilim Kurgu / Aile / Aksiyon / Dram / Fantastik / Gerilim / Korku / Romantik / Psikolojik
Yönetmen :
Francis Lawrence
Senaryo :
Mark Protosevich, Akiva Goldsman, Richard Matheson (Kitap)
Oyuncular :
Will Smith, Dash Mihok, Salli Richardson, Alice Braga, Paradox Pollack, Charlie Tahan, Marin Ireland, April Grace, Darrell Foster, Thomas J. Pilutik, Willow Smith, Joanna Numata, Samuel Glen, James Michael Mccauley, Pedro Mojica, Vince Cupone, Greg Wattkis, Anthony Vincent, David Hamilton Thomson, Charlie Sutton, Mark Steger, Eric Spear, Hannah Sim, Hollie K. Seidel, William Schultz, Will Rawls, Erin Owen, Okwui Okpokwasili, Luke Miller, Ian Mclaughlin, Jon-paul Mateo, Deborah Lohse, Asa Liebmann, Drew Leary, Heather Lang, Grasan Kingsberry, Reed Kelly, Eric Jenkins, Marc Inniss, Kennis Hawkins, Moses Harris Jr., John Grady, Anika Ellis, Lynna' Davis, Katherine Brook, Exo , Mike Patton, Deborah Collins, Caitlin Mchugh, Abraham Sparrow, Alexander Dipersia, Blake Lange, Tyree Michael Simpson, Adhi Sharma, Madeline Hill, Gabriella Hill, Calista Hill, Steve Cirbus, Anthony C. Mazza
Yapımcı :
Akiva Goldsman, David Heyman, Michael Tadross, Erwin Stoff
Görüntü Yönetmeni :
Andrew Lesnie
Müzik :
James Newton Howard
Dağıtım :
Warner Bros

Özet

Robert Neville başarılı bir bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs çok kısa bir zamanda insanların ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville New York'ta hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville'in durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.

Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.
sİyaAhH
Kücük Draconian
Kücük Draconian
sİyaAhH

Ben Efsaneyim (I Am Legend) Empty
MesajKonu: Geri: Ben Efsaneyim (I Am Legend)   Ben Efsaneyim (I Am Legend) I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 5:07 pm

Çok beğendiğim bir film.
Köpeğin öldüğü sahne beni çok etkilemişti ..

http://werderweremem.vampire-legend.com/forum.htm

Ben Efsaneyim (I Am Legend)
1 sayfadaki 1 sayfası