Draconian Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yasemin Mori

3 posters
YazarMesaj
egg-e

egg-e

Yasemin Mori Empty
MesajKonu: Yasemin Mori   Yasemin Mori I_icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 10:09 pm

Bugünlerde müzik çevrelerinde Yasemin Mori ve ilk çıkış şarkısı “Aslında Bir Konu Var”ın klibi konuşuluyor. 1982 Ankara doğumlu olan genç müzisyen Bilkent Üniversitesi/Grafik-Tasarım bölümü mezunu. Tüm söz ve müzikleriyle birlikte, grafik tasarımını da kendisinin yaptığı ilk albümü “Hayvanlar” çok yakında müzik marketlerde olacak.

Prodüktörlüğünü Emre Irmak ve Yasemin Mori’nin birlikte üstlendiği, yapımcılığını Emre Irmak ve Ozan Çolakoğlu’nun, proje danışmanlığını Ceyhan Çandır’ın yaptığı “Hayvanlar” albümü, yeni müzik şirketi Irmak Plak etiketiyle bir hafta sonra yayınlanacak. Albüm daha çıkmadan, Fatih Kızılgök yönetmenliğinde “Aslında Bir Konu Var”a çekilen ilk klip, dikkatleri çekmeyi başardı.

Albümde yer alan müzisyenler arasında Cengiz Baysal, volkan Öktem, Tarkan Gözübüyük ve Korhan Futacı da var.
sİyaAhH
Kücük Draconian
Kücük Draconian
sİyaAhH

Yasemin Mori Empty
MesajKonu: Geri: Yasemin Mori   Yasemin Mori I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 11:37 pm

Albümü çok kaliteli gerçekten.
Seste var. İyi yerlere gelir diye umuyorum.

http://werderweremem.vampire-legend.com/forum.htm
muge_cilekes
Gelişen Draconian
Gelişen Draconian
muge_cilekes

Yasemin Mori Empty
MesajKonu: Geri: Yasemin Mori   Yasemin Mori I_icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 10:09 am

ben bi türlü sevemedim yasemin moriyi albümünü de pek beğenmedim

Yasemin Mori
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Memento Mori