Draconian Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

.günlük .

+3
egg-e
GÖzDE
Kontesta
7 posters
YazarMesaj
Kontesta
Admin
Kontesta

.günlük     . Empty
MesajKonu: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 6:23 pm

Buyrun dert ortağınız içinizi dökebilirsiniz (:
https://draconiantr.yetkin-forum.com
GÖzDE
Büyük Draconian
Büyük Draconian
GÖzDE

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 2:15 pm

sevgili günlük okul başladı ben yine okul yollarında Smile site de kendimi daha yeni aktif edemildim meltemin beni mod yapmasını bekliyorum canım arkadaşım : bounce What a Face
egg-e

egg-e

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:12 pm

Sevgili günlük
Bugün baydırıcı 2 tane fizik dersimiz vardı fakat gel gör ki birisi boş geçti çünkü konferans vardı kıyafet yönetmeliğiyle ilgiliydi. her zamanki gibi yine sıkıcı sıkıcı konuşuldu fizik dersinden daha iyi olduğuna kanaat getirdiğim için dinleme zahmetinde bulunabildim. @ sonraki 2 ingilizce dersimiz de boş geçti. İngilizce bi skeç hazırlamamış gerekiyormuş komik olmamalıymış bu nedenle dandik bi eser sergilicez. Her ne kadar cadı omak istesem de beni zorla prenses yaptılar (sölemesi ayıp) Twisted Evil sonrada çıktım evime geldim.işte bu kadaaaar...
GÖzDE
Büyük Draconian
Büyük Draconian
GÖzDE

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 10:04 pm

sevgili günlük bugün 13 şubat... en sıkıcı gündü bütün gün evde tek başıma ıyk confused
Freedom of Dark
Büyük Draconian
Büyük Draconian
Freedom of Dark

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 9:38 pm

Günlük Very Happy
Bugün 14 Şubat Very Happy Günün anlam ve önemi sebebiyle bütün sevgilisi olan çiftler sokaklarda gövde gösterisi yapmaktan geri kalmadılar. Ve bunun yanında sap arkadaşlarımızda olmadı değil. Ben ise hiç bir gruba girmemiş bulunmaktayım. Bugünün 14 Şubat olduğunu bile unutmuştum hatta Very Happy Normalde bugün Elif ile buluşup bişeler yapacaktık fakat, bir kez daha sorumluluklarımızı unutmamızın ne kadar kötü olduğunun farkına vardık. Buluşamadık.. Benim için fark etmedi yine kendimi sokaklara attım. Bir kaç tane cinayet kitabı aldım Smile Günün en heyecan verici olayı ise dolu yağmasıydı Very Happy Akabinde yine gri bir Ankara.. Smile Ve güneş... Gecenin geç saatlerinde yatıp sabahın köründe kalkmış olmamı saymazsak güzel bi gündü... Bir sevgililer günü daha sevgilisiz geçti Very Happy Nice sevgilisiz sevgililer gününe... Smile
p@r@m35!um
Kücük Draconian
Kücük Draconian
p@r@m35!um

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 11:51 pm

bugün süperdi arkadaşlarla önce recep ivediğe gittik sonra gezdik falan yine yağmurda ıslandım çok güzeldi günüm Smile
muge_cilekes
Gelişen Draconian
Gelişen Draconian
muge_cilekes

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 11:15 am

anca fırsatım oldu günlük 14 şubatmış millet sevgilliler gününü kutlar ben ve arkadaşalrım çok sevgili bi arkımız doum gününü (: o kadar mutsuzdu ki son günlerde yüzündeki o gülümseme beni bile mutlu etti ama şunu farkettim hepimiz eskiye bağlı yaşıyoruz ölesine garipki eski arkadaşlıklar dostluklar unuturken eski aşklar unutlmuo neydi o yaa doğum günü olan sıla mesela akustik gitar istiodu ve biz alalım dedik eski sevgilisinn yardımlarıyla sevgililer günü die ezginn eski sevgilisi çok sevgili arkadaşım görkem ona kndi fotolarınn puzzle nı ve bi sepet gül yaprağı geitrdi ... onun dışında süper eğlendik Very Happy ali bana neden öyle davrandı anlamadım Very Happy ama güzeldi Very Happy gözümün içine baka baka gitar çalıp şarkı söylmesi çok hoştu Smile bide bna öğrettği tekerlemeler sanki orda 15 kişi deildik yaa ali'yle ben başbaşaymışz gibi davrandı Very Happy ali de sılann eski sevgilisi o yüzden herhangi bişi olmaz Very Happy ama eski arkadaşlarımı görmek bni mutlu etti Very Happy helede meriç'i kafaya koydum ben ve kızlara yaptırıcam cansın mertcan 'ı ezgi nejat-can ve görkemi selinay ulaşı merve onuru sıla ali'yi ben sedat'ı unutcaz Very Happy:D
GÖzDE
Büyük Draconian
Büyük Draconian
GÖzDE

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 2:27 pm

sevgili günlükcüğümm

sevgiler günü bi çocuk gördüm dershanede peşinden gittim merdivenlerin başında bekliyomuş meğersem beni görünce yerinden doğruldu bi belki oda benden hoşlanmıştır Smile sonra çocuğn önünde mal gibi kaldım ikimzide bi bakıştık ama ben rezil olduğmdan arkadaşlara seslendim bağırarak onlarda gözde gözde die bağırdılar çocukta bana bakıp kaldı öle çok fena oldum sonra merdivenlerden çıktım çocuk da geldi arkamızdan ama konuşmadık değişik bi gündü o gece saat 3 gibi yattım dershanede bütün gün uyukladım öğretmenler şaşkın şaşkın hasta olup olmadığımı soruyolar sabahın 7sinde bile espiri yapan bi insan uyukluyo Very Happy
oğulcan die bi arkim var saolsun tenefste önünden geçerken gözde die bağırdı ben korktum noldu yha die bağırdm ne dese beğenirsiniz nasılsın die sorcaktım...
ece die bi arkime çocuk ayarlıcaktık 7 kişi ama olmadı oda günün olayıdı yani Very Happy
p@r@m35!um
Kücük Draconian
Kücük Draconian
p@r@m35!um

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 8:03 pm

bugün saat 2de kalktık mcdonalds a gittik oda arkadaşım ismaille menüleri alırken gnçtrkcll den faydalandık yine Very Happy sonra üst kata çıktığımızda bizim sınıftan 2 kız vardı suratıma bön bön baktılar bende sinir oldum kafamı çevirip geçtim ordan sonra yurda geldim bilyonerden iddaa kuponları hazırladım sonuçlarını bekliyorum o saatten beri de netteyim sevgilimle mesajlaşıyorum tabi her an bide..
headaChe
Büyük Draconian
Büyük Draconian
headaChe

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 9:43 pm

Sevgülü gunlük : Very Happy
Bu gün Burcu delisiyle okul çıkışı buluştuk. Her zaman gezdiğimiz yerlerde gezdik. Sonra her zaman geçtiğimiz üst geçitten geçtik. Köprünün üstünde elimi telefona attım aaa bi de ne göriyim 1 yeni mesaj. XD Adı lazım değil baş harfini boşver. Very Happy neyse sonra o insancıkla mesajlaştım köprünün üstünde. Ve sonra alttan geçen arabalara tükürdük Very Happy, hayatımda hiç bu kadar eğlenmemiştim desem yalan olur, ama eğlendim Very Happy. Bugun Ankara çok soğuktu, kaba etimiz donmadı değil XD Very Happy. Sonra ısınmak için bi markete girdik birazcık ısındık. Bende diş maacunu aldım elim boş çıkmayım diye. Sonra Burcuya gittim biraz dedikodudan sonra koştura koştura eve geldim, Lost'u izledim. Ve şimdi yine gardaşım Burcuynan konuşuyorum... Very Happy bounce rendeer
muge_cilekes
Gelişen Draconian
Gelişen Draconian
muge_cilekes

.günlük     . Empty
MesajKonu: Geri: .günlük .   .günlük     . I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 10:08 am

off off günlük nası bi hayat yaa hep bana mı kazık atıyo yoksa herkese karşı mı böyle bilmiorum artık yaşamaktan tat alamıorum her gün aynı şeyleri yapmaktan aynı şeyleri yaşamktan bıktım okula git moralman hep 0 ı gösteren ezgiyi topla cansın delisyle uğraş merveyle erkekler üzerine konuş ve staj yap sılaa aa bak o farklı neden mi çünkü hayatı bi anda alt üst oldu sıla bu acıları 2. e yaşıo anne ve babsının ayrılması ona koymuştu atlattı onu şimdi sırada eski erkek arkadaşının hastalığı var yaa ali'ye çok üzüldüm o çok ii biri daha 5 gün önce beraberdik şimdi o istanbulda ve kan kanseri tedavisi görüo her ne kadar burcu hanmlar inanmasada... off çevremdekilerin dertleri sıkıntıları bna kendimi unutturuo anca akşam olunca kndimle başbaşa kalınca düşünebiliorum artık onu eski günleri bi daha olmaz asla olmaz onun farkındayım ama aşk bu kadar kolay bitmio kolay da kazanılmıo herşei ona bağlamak her gece rüyamda görmek ne zamn bitcek ne zamn bi son vericem buna bilmiorum ya nie o bnm için bu kadar farklı oldu ki onuda anlamıorum nesini seviorum ki onun evet o çok tatlı çok hoş çok romantik çok laf cambazı o bnm kalbimi değil aklımı çelmiş ve geri de vermio anladığım kadarıyla... ben neler atlattım yaa bu ne kii... en yakın zamnda bitiricem onu neyi istedim de olmadı sanki bunuda istiorum buda biticek...yaa günlük bi de ne öğrendim bnm eski aşkım mesut vardı ya bu aptal bnm arkım seda'ya aşık ol sora git beyza diye bi kıza çıkma teklif et sora da başkasıyla çık e yuh mesut dedim Very Happy:D ama ona sölemedim Very Happy bütün erkekler böyle olmak zorunda mı yaa Very Happy bi tane adam akıllı bişi çıksın Very Happy yok yok bu erkekler adam olmaz Very Happy nese günlükcüüm daha sora yine yazarım.. acılarımla başbaşa kalmaya iht. var... oturup düşünmeliyim ayy bide sadece kendimi değil ezginin aşk sorunları var ooff off halletcez bi şeklde sanırım büyüyoruz hepimiz yavaş yavaş hemde aşkla o yüzden daha çok acı cekioruz... ama bn istemiorum ne aşkla ne de başka bi şeklde büyümeyi büyücemde nolcak sanki bu ülkede yaşanır mı Very Happy:D off yeşim gibi olmadan önce sana yazmaya son vermem lazım ...Very Happy

.günlük .
1 sayfadaki 1 sayfası